Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Skazani użyteczni w Gminie Wizna.

Trzeci rok Gmina Wizna zatrudnia skazanych osadzonych w Zakładzie Karnym Grądy Woniecko. W tym przedmiocie Wójt Gminy Wizna podpisał kolejną umowę z Dyrektorem Więzienia. Skazani zatrudnieni są przy pracach porządkowych, ogólnobudowlanych, remontowych i adaptacyjnych na rzecz Gminy Wizna. Jedyny koszt Gminy to woda mineralna, papierosy i transport wraz z ubezpieczeniem powiedział – Jacek Piorunek Z-ca Wójta.


Mieszkańcy Wizny przyzwyczaili się do widoku skazanych. Dzięki nim w gminie jest czyściej, poza tym naprawiają chodniki, drogi, wycinają chaszcze, wykonują przepusty, pomagają w remontach, robią porządki na śmietnisku i wysyłani są do wielu innych użytecznych robót.
Średni koszt utrzymania więźnia w naszym kraju to kwota 1800 zł miesięcznie za co płacą wszyscy pracujący Dlatego zatrudnienie skazanych nie powinno budzić kontrowersji dodaje Jacek Piorunek. W Wiźnie widać konkretne rezultaty ich pracy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę