Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Rozpoczęły się XII Dni Kultury Chrześcijańskiej

Koncert w hołdzie Janowi Pawłowi II rozpoczeły XII Dni Kultury Chrześcijańskiej Diecezji Łomżyńskiej. Połączony chóry łomżyńskie wraz z Łomżyńską Orkiestrą Kameralną wystąpiły przed pomnikiem Papieża Polaka.

Przy pomniku Jana Pawła II w Łomży śpiewało około 300 osób, chóry: katedralny, Wyższego Seminarium Duchownego, Ad'Libitum z SP 10, Państwowej Szkoły Muzycznej I i IIst. w Łomży, Parafialny z Parafi Miłosierdzia Bożego i zespół muzyki dawnej Voci Unite. Koncert na Placu Jana Pawła II w Łomży rozpoczął się o godz. 19 solowymi pieśniami poszczególnych chórów. Zakończył się po godzinie 20 podniosłym Alleluja chórów z Łomżyńską Orkiestrą Kameralną.
Koncert oglądało kilkuset mieszkańców miasta zgromadzonych na placu Jana Pawła II.

W piątek 28 kwietnia o tej samej porze swoje aktorskie umiejętności zaprezentują klerycy Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży. Klerycy wystawią sztukę „Świeczniki Biskupa” wg „Nędzników” Wiktora Hugo. Spektakl odbędzie się w Liceum Katolickim w Łomży o godz. 19-00.

Sobota – to już Diecezjalny Przegląd Piosenki Religijnej w Urzędzie Wojewódzkim w Łomży. Natomiast na boisku SP nr 10 odbędzie się Turniej Świętego Jerzego, czyli gry i zabawy zręcznościowe dla ministrantów i harcerzy. Dni Kultury Chrześcijańskiej zakończy w niedzielę Msza św. w kaplicy Krzyża św. O godz. 19-00. Po niej z koncertem wystąpi zespół Magdy Anioł.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę