Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Tragiczny bilans jednego wypadku

W nocy ze środy na czwartek w szpitalu w Mońkach zmarła młoda kobieta, ciężko ranna w środowym zderzeniu trzech aut osobowych w miejscowości Downary Plac, na trasie krajowej nr 65 Białystok-Ełk. To szósta śmiertelna ofiara tego wypadku. Kobieta była w dziewiątym miesiącu ciąży, w wyniku doznanych obrażeń, tuż po wypadku straciła nienarodzone dziecko. Do szpitala trafiła w stanie krytycznym, mimo wysiłków lekarzy, zmarła. Ranne w wypadku zostały cztery inne osoby. Trafiły do szpitali w Mońkach i Białymstoku.


Do wypadku doszło w środę późnym popołudniem. W wypadku, najpoważniejszym jaki w tym roku miał miejsce na drogach w Podlaskiem, uczestniczyły trzy auta na podlaskich numerach rejestracyjnych: volkswagen, mazda i opel. Ofiary tragedii to mieszkańcy tego województwa.
Jak powiedział PAP rzecznik prasowy podlaskiej policji Jacek Dobrzyński, policyjne ustalenia wskazują, że do wypadku doprowadził 21-letni kierowca volkswagena, który nie zachował należytej ostrożności przy wyjeżdżaniu z drogi podporządkowanej (zignorował znak "stop") i doprowadził do zderzenia z mazdą, która jechała w kierunku Białegostoku. Na mazdę najechał jeszcze opel nadjeżdżający z naprzeciwka.
W wypadku na miejscu zginęło trzech mężczyzn i dwie kobiety, w wieku od 23 do 49 lat, jadący mazdą (trzy osoby) oraz oplem (dwie). Kobieta, która zmarła w szpitalu, również jechała w oplu. Wszystkie ofiary wypadku to mieszkańcy województwa podlaskiego.
Nie zginęła żadna z osób jadących volkswagenem. Wszyscy troje zostali ranni (dwóch mężczyzn i kobieta). Czwarta ranna osoba to pasażer opla. Śledztwo w tej sprawie prowadzi komenda powiatowa policji w Mońkach.
Dobrzyński dodał, że kierowca auta, który doprowadził do wypadku, był trzeźwy.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę