Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nowe miejsca pracy w Zambrowie

Nawet 400 pracowników znajdzie zatrudnienie w firmach, które zaczęły swoje funkcjonowanie dzięki Zambrowskiemu Parkowi Przemysłowemu. Dziś uroczyście oddana zostanie do użytku inwestycja, która powstała kosztem 14 milionów złotych w byłej tkalni "Zamteksu". Zbędny zambrowskiej "bawełnie" budynek przejął za długi Skarb Państwa i przekazał władzom miejskim. To właśnie ich determinacja doprowadziła do pozyskania z zewnątrz 7,5 miliona złotych, dzięki którym w obiekcie znalazły się linie produkcyjne dwóch wytwórców okien oraz firmy produkującej opakowania papierowe.


Na razie są to pierwsze miesiące funkcjonowania parku i w jego halach pracuje zaledwie kilkudziesięciu pracowników, kolejni odbywają jednak szkolenia. W myśl zawartych z miastem porozumień wszystkie trzy firmy zatrudnią około 400 zambrowian.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę