Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Po punkty do Mławy

Piłkarze ŁKS-u Browar Łomża rozegrają w środę spotkanie zaległej 16 kolejki rozgrywek Tym razem przeciwnikiem będzie zespół MKS-u Mława, który teoretycznie jest znacznie słabszy niż przeciwnicy z jakimi ostatnio przyszło się mierzyć łomżanom. ŁKS Łomża jest liderem trzecioligowych rozgrywek, a MKS Mława plasuje się tuz przy końcu tabeli.

W trzech rozegranych meczach w tej rundzie drużyna MKS-u wszystkie trzy zremisowała, kolejno w meczach z : Unia Skierniewice 2:2, MZKS-em Kozienice 1:1, oraz w ostatniej kolejce z zajmującą czwarte miejsce Stalą Głowno również 1:1.
W całych rozgrywkach MKS Mława zdołał zdobyć zaledwie 16 punktów wobec 50 ŁKS-u. Piłkarze gospodarzy wyjątkowo rzadko strzelają gole. Łącznie zdobyli zaledwie 11 bramek, co jest najgorszym wynikiem we wszystkich grupach III ligi.
Mogłoby się wydawać, że to powinien być łatwiejszy przeciwnik. Ale zespoły walczące o utrzymanie są zdolne do wielu niespodzianek – mówi dla gazety Wyborczej Jerzy Engel junior, trener łomżan. - Zdaję sobie sprawę, że motywować zespół do meczu z teoretycznie słabszym przeciwnikiem jest trudniej. Jednak liczę na profesjonalizm zawodników - twierdzi szkoleniowiec ŁKS-u. - Powinni zagrać z takim zaangażowaniem, jak dotychczas. Atmosfera w klubie jest bardzo dobra, ale nie czujemy się jeszcze drugoligowcami.

Spotkanie MKS Mława – ŁKS Browar Łomża w środę 25 kwietnia o godz. 17.00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę