Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 24.04.2006

1.Izba Przemysłowo – Handlowa w Białymstoku oraz Izba Celna w Białymstoku zapraszają do udziału w szkoleniu, w ramach którego przewidziano przedstawienie tematyki z zakresu:

Procedury uproszczone
Wiążąca Informacja Taryfowa (WIT)
Wspólna Polityka Rolna (WPR)


Szkolenie odbędzie się 27 kwietnia 2006 (czwartek) o godzinie 11.00.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Na Państwa zgłoszenia czekamy do dnia 25 kwietnia br. Udział prosimy potwierdzać pod nr tel: 086 216 33 55.

2.W dniach 16 – 19 maja 2006r Gubernator Obwodu Kaliningradzkiego Federacji Rosyjskiej organizuje Międzynarodowe Forum Rolnicze „Obwód Kaliningradzki – rejon inwestycji”.
Założeniem Forum jest przedstawienie atrakcyjności sektora rolnego Obwodu Kaliningradzkiego. Uczestnikom konferencji będą zaproponowane projekty inwestycyjne w tym sektorze, jak również wyczerpujące informacje o ustawodawczej i podatkowej bazie regionu, o warunkach stworzonych przez Rząd Obwodu Kaliningradzkiego dla inwestorów.
Program Międzynarodowego Forum Rolniczego jest dostępny dla Państwa w biurze Izby.

Serdecznie zapraszamy!


Z poważaniem

Edyta Gawrych
Kierownik Obsługi Biura 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę