Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Płonące auta

Do gaszenia nietypowego pożaru zostali wezwani łomżyńscy strażacy w nocy z piątku na sobotę. W Łomża na parkingu przy ulicy Dmowskiego płonęły dwa auta. Nim ekipy strażaków dojechały na miejsce niemal doszczętnie spłonął Daewoo Tico, a płomienia ognia obejmowały juz stojąca nieopodal Corsę.

Dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży podaje, że przyczyny wybuchu pożaru póki co nie są znane. Wyjaśnić ma je policyjne dochodzenie w tej sprawie. Strażacy podkreślają, że płonące auta nie są czymś normalnym. Takie pożary zdarzają się rzadko, o wiele rzadziej niż np. pożary traw, do gaszenia których ekipy strażaków wzywane są co rusz.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę