Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Ukradli 537 flag!

Ponad pół tysiąca flag zniknęło z łomżyńskich ulic. Tak Łomża powitała wejście Polski do Unii Europejskiej. 277 polskich i 260 unijnych flag zostało skradzionych z 1 na 2 maja. Miasto poniosło starty w wsyokości 12 tysięcy złotych – mówi z-ca dyrektora Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży, Marek Olbryś. Przed 1 maja miasto apelowało do mieszkańców i łomżyńskiej policji, aby zwracać szczególną uwagę na miejsca, gdzie wiszą zarówno polskie jak i unijne flagi. Policja twierdzi, że uwagę zwracała. "Zatrzymaliśmy 6 osób, które próbowały ukraść flagi" - mówi Komendant Miejski Policji w Łomży Andrzej Zaremba.


Komendant przyznaje, że podczas długiego weekendu na ulicach Łomży było mniej patroli, bo policja odpoczywała po Szczycie w Warszawie.
Przypomnijmy, 30 kwietnia na ulicach Łomży pracownicy MPGKiM rozwiesili około 320 flag unijnych i 700-uset polskich. Koszt flagi unijnej sięga 23 złotych. Polska flaga kosztuje około 11 złotych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę