Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Komunikat Prezesa Rady Izby - przypomnienie z dnia 18.04.2006

Szanowni Państwo,

10 kwietnia 2006r. podczas posiedzenia Zarządu Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu prac nad projektem, którego celem jest przygotowanie katalogu informacyjno-reklamowego ŁIPH.
Głównym założeniem jest wydanie – z okazji 15-lecia istnienia naszej Izby – publikacji, w której znajdą się informacje o działalności Członków ŁIPH oraz informacje prezentujące nasze miasto i nasz region.
Chcemy, by ta publikacja była nie tylko elementem uświetniającym uroczystość 15 lat istnienia Izby, ale by była także naszym wspólnym materiałem promocyjnym, prezentującym nasze firmy i który pokazałby walory otoczenia, w jakim na co dzień prowadzimy swoją działalność.
Przyjęliśmy założenie, że wydrukowanych zostanie przynajmniej 2500 egzemplarzy folderów w formacie A4.
Na 120 stronach chcemy zamieścić informacje:
ok. 20 stron – o naszej Izbie, naszym mieście i najbliższym otoczeniu,
na pozostałych 100 stronach – informacje o przedsiębiorcach – Członkach ŁIPH.

Wydanie wspólnego materiału promocyjnego sprawi, że będziemy mogli razem promować swoje usługi i działalność gospodarczą. Dodatkową zaletą jest także to, że każdy z Członków, który zdecyduje się na udział w tym projekcie, dysponując katalogiem – na rynku lokalnym, ogólnopolskim oraz międzynarodowym – będzie promować działalność innych Członków Izby. Katalog zostanie przygotowany w wersji polsko-angielskiej.
Koszt folderu przy minimalnym zamówieniu 25 sztuk wynosi 16zł. Proponujemy by każdy Członek Izby przynajmniej 10 egzemplarzy przekazał dla ŁIPH, tak byśmy mogli nimi swobodnie dysponować i jeszcze bardziej promować naszą działalność.
Podmioty, które zdecydują się na udział w projekcie będą mogły na 1 stronie A4 zaprezentować podstawowe informacje o profilu i działalności firmy.
Jednym z naszych celów jest wspólne działanie na rzecz promocji i rozwoju Członków Izby, dlatego mam nadzieję, że pomysł z którym zwracam się do Was, drodzy Członkowie Izby – spotka się z Waszą akceptacją.
Podmioty biorące udział w projekcie będą musiały do realizacji katalogu dostarczyć materiały w formie elektronicznej: logo firmy, dane teleadresowe, zdjęcie lub zdjęcia prezentujące działalność podmiotu oraz krótki opis w języku polskim.
Obchody 15-lecia działalności Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej odbędą się już w czerwcu 2006r., zatem realizacja projektu tj. przygotowanie i wydruk katalogu, musi odbyć się w ciągu kilku tygodni.
Do realizacji tego projektu ważne jest zaangażowanie wszystkich Członków naszej Izby – tylko w taki sposób będziemy w stanie niewielkim kosztem wydać wspólną publikację, która prezentować będzie różne pola naszego działania.
Bardzo proszę o wyrażenie opinii w przedstawionej sprawie. Poniżej znajdują się pytania, na które proszę udzielić odpowiedzi i odesłać na adres Izby.

Na odpowiedzi czekamy do 21 kwietnia 2006r.


Z poważaniem

Prezes Rady Izby

Maciej Krzysztof Zajkowski
prezes@iph.lomza.pl
mobile 698 666 600


1.Nazwa Podmiotu – Przedsiębiorstwa / tel. do osoby, z którą można się kontaktować (imię i nazwisko)- .................................................................................................................

2.Tak – jestem zainteresowany udziałem w projekcie
.................................................................................................................

3.Ilość sztuk– jakimi jesteście Państwo zainteresowani
.................................................................................................................

4.Nie – nie jestem zainteresowany udziałem w projekcie
.................................................................................................................


Ps. Odesłanie odpowiedzi do Izby pozwoli nam podjąć decyzję, czy będziemy realizować projekt.
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę