Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Interaktyne wybory Miss World

Wywodząca się z podłomżyńskiego Szepietowa, a dziś działająca w całej Europie środkowej, firma telekomunikacyjna MNI (dawny Szeptel) zawarła umowę z interaktywną obsługę Światowego Finału Konkursu Miss World 2006. Konkurs tym razem odbędzie się w Polsce.

„Światowy Finał Konkursu Miss World będzie największym i najbardziej prestiżowym wydarzeniem medialnym, jakie miało miejsce w Polsce na przestrzeni lat, które tak szeroko wykorzysta interaktywne usługi telekomunikacyjne” - zapowiada zarząd MNI.
Przedmiotem umowy jest realizacja wszystkich projektów związanych z wykorzystaniem narzędzi i usług interaktywnych, które użyte będą do obsługi organizowanych plebiscytów, głosowań, sondaży, a także do zaoferowania użytkownikom Internetu oraz telefonii mobilnej i stacjonarnej pełnej gamy produktów multimedialnych, związanych z Finałem Konkursu Miss World 2006.
MNI S.A. na zasadzie wyłączności przygotuje i przeprowadzi promowane we wszystkich mediach projekty interaktywne, wykorzystując do tego celu narzędzia telekomunikacyjne z zakresu usług dodanych, oparte na tzw. taryfach Premium Rate.
Działania dotyczące pełnego spektrum rozbudowanego projektu rozpoczną się jeszcze w kwietniu, a ich kulminacja przypadnie na miesiące wakacyjne, bezpośrednio przed Światową Galą Finałową, planowaną na 30 września – podał zarząd spółki w komunikacie.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę