Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Łomżyńska WSA 26.

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży znalazła się na 26 miejscu wśród polskich niepublicznych uczelni magisterskich. Ranking uczelni po raz kolejny opublikował dziennik Rzeczpospolita i miesięcznik Perspektywy. Łomżyńska uczelnia po raz pierwszy jest klasyfikowana wśród uczelni magisterskich, dotychczas zajmowała wysokie lokaty ale wśród uczelni licencjackich i inżynierskich.

Najlepszą uczelnią w całym regionie jest Akademia Medyczna w Białymstoku. Wśród 86 szkół wyższych, które mają uprawnienia do nadawania tytułu doktora Akademia zajmuje 21 miejsce wyprzedzając o 30 lokat Uniwersytet w Białymstoku. Wśród uczelni niepublicznych magisterskich z regionu łomżyńską WSA wyprzedza Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

O pozycji uczelni w rankingu decydowały: prestiż, jakim cieszy się w środowisku naukowców i pracodawców, kwalifikacje i dorobek nauczycieli akademickich, warunki nauki oraz tzw. umiędzynarodowienie studiów.

Najlepszą uczelnią w Polsce jest Uniwersytet Warszawski, a na drugim miejscu uplasowano Uniwersytet Jagielloński w Krakowie.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę