Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Rekordowy Pepees

Notowane na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych akcje łomżyńskiego Przedsiębiorstwa Przemysły Spożywczego Pepees S.A. pobiły kolejny rekord. Na zakończenie wczorajszej sesji osiągnęły wartość 119 zł za sztukę. To najwyższa cena jaką płacono za te walory w całej dziewięcioletniej historii ich notowań na giełdzie.

Tylko wczoraj akcje zyskały ponad 6 procent. Ich cena wzrosła ze 112 na 119 zł. W ciągu roku posiadacze akcji spółki zyskali znacznie więcej. Przez 12 miesięcy akcje skoczyły aż o ponad 350 procent. Przed rokiem za jedną akcję Pepeesu płacono niewiele ponad 32 zł.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę