Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Święta na łomżyńskich drogach

Ponad 200 przypadków przekroczenia prędkości zanotowali w świąteczny weekend łomżyńscy policjanci. To wynik akcji "Prędkość", w której policjantom pomagali Strażnicy Miejscy. "Święta na łomżyńskich drogach to także bardzo nietypowa kolizja, w której uszkodzonych zostało 7 pojazdów" - mówi Piotr Góralczyk z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Na ulicy Spółdzielczej kierowca poloneza na łuku drogi wjechał w 3 zaparkowane samochody, wycofał i wjechał w 3 inne. Porzucił swój samochód i uciekł. Jego dane są już znane - policjanci szukają teraz pechowego kierowcy.


W ten weekend policjanci najwięcej pracy mieli jednak podczas akcji "Prędkość". Na drogach stanęły między innymi dwa fotoradary. Jeszcze w przedświąteczny piątek dzięki nim policjanci zatrzymali 43 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Rekordzista został jednak zatrzymany podczas tradycyjnej kontroli drogowej. "Został zarejestrowany ręcznym miernikiem w Ratowie-Piotrowie. Przekroczył dozwoloną prędkość o 88 km/h - w terenie zabudowanym jechał 138 km/h. Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i 10 punktami karnymi" - dodaje Piotr Góralczyk. Podczas świątecznego weekendu policjanci zatrzymali także 5 nietrzeźwych kierowców.
210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę