Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Życzenia Wielkanocne Biskupa Łomżyńskiego

„Zostań z nami Panie! Później, gdy siedzieli przy stole podczas wieczerzy, rozpoznali Go przy ‘łamaniu chleba.’ A On zaraz potem zniknął. Pozostał im przełamany chleb, a w sercach słodycz Jego słów” - tak żegnał nas przed rokiem w Orędziu Wielkanocnym Jan Paweł II – Sługa Boży, oby jak najszybciej Święty.

Życzę wszystkim moim Braciom i Siostrom, byśmy dni świąteczne przeżyli sercami wypełnionymi słodyczą słów Zmartwychwstałego Chrystusa, który zalęknionym Uczniom, mimo zamkniętych drzwi, niósł pozdrowienie pokoju.

Razem z Księżmi Biskupami, Tadeuszem i Tadeuszem Seniorem z serca błogosławię.

+ Stanisław Stefanek TChr
Biskup Łomżyński
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę