Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Sieci w rzekach

Około 30 sieci różnej wielkości należących do kłusowników wyłowili z Pisy i Narwi administratorzy tych wód. Zdaniem właścicieli Gospodarstwa Rolno-Rybackiego, którzy opiekują się obiema rzekami, kłusownicy nie tylko nie zaprzestali swych działań, ale cały czas wymyslają nowe sposoby. Do najnowszych należy na przykład łączenie zastawionych sieci z brzegiem w ten sposób, by można było je wyciągnąć bez wypływania na wodę.


Patrole strażników zaczęły się niespełna 2 tygodnie temu i będą trwały przez całe lato. Administratorzy chcą, by były to, podobnie jak przed rokiem dyżury wspólnie z policją.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę