Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Caritas rozdaje żywność

Przedświąteczną pomoc dla najuboższych przygotowała Caritas Diecezji Łomżyńskiej. Przed południem w Kuchni Caritas w Łomży rozpoczęło się wydawanie paczek żywnościowych. Po jedzenie na święta przychodzą głownie osoby, które na co dzień korzystają z posiłków w łomżyńskiej jadłodajni. Ich liczba przekracza pół tysiąca. Osoby, które przychodzą do Kuchni Caritas, otrzymują żywność potrzebną do przygotowania święconki i wielkanocnych potraw.

- Jest kiełbaska do święcinki, jajka, kawałek drożdżówki, makaron, mąka, olej, cukier, wędlina, konserwy – mówi Łukasz Sidorowicz, koordynator ds wolontariatu i kuchni Caritas Diecezji Łomżyńskiej. Caritas przygotowała około 500 paczek dla najuboższych z Łomży. Żywność organizacja zakupiła ze środków własnych i dzięki pomocy firm z regionu. Szacuje się, że do najuboższych z miasta trafią przed świętami ponad 2 tony żywności. Dodatkowo artykuły spożywcze rozdawały potrzebującym parafialne zespoły Caritas w diecezji łomżyńskiej. Do nich trafiło ponad 20 ton żywności, która jeszcze przed świętami zostanie rozdzielona wśród najbardziej potrzebujących mieszkańców parafii.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę