Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Paliwa coraz droższe

Od 6 do 15 groszy na litrze podrożało w tym tygodniu paliwo w województwie podlaskim. Najwięcej za litr bezołowiowej i oleju napędowego zapłacą mieszkańcy Suwałk i Białegostoku, najmniej mieszkańcy Łomży. Ale jak mówią właściciele łomżyńskich stacji paliw podwyżki mieszkańców miasta nie miną. Po świętach za litr zapłacimy nawet o 5 - 7 groszy więcej - mówi Krzysztof Gosk, właściciel jednej z łomżyńskich stacji benzynowych.

Polskie koncerny paliwowe od tygodnia podnoszą ceny paliw codziennie o 2 grosze na litrze. Według analityków ceny paliw mogą jeszcze wzrosnąć. Na największym, amerykańskim rynku ceny ropy bliskie są rekordu wszechczasów kiedy baryłka kosztował ponad 70 dolarów za baryłkę.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę