Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Na Mazowieckiej nie ma wody

Około tysiąca mieszkańców Łomży pozbawionych jest wody. Przy ulicy Zawadzkiej pękła rura wodociągowa. Woda nie dopływa do sześciu bloków Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa zlokalizowanych przy ul. Mazowieckiej.

Bez zimnej i ciepłej wody są bloki Mazowiecka 1, 2, 3, 4, 5 i 6. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zlokalizowało miejsce awarii - są to okolice przystanku autobusowego przy ul. Zawadzkiej. Pracownicy miejskiej spółki już usuwają awarię. Prace powinny być zakończone w ciągu kilku godzin, a mieszkańcy wodą powinni odzyskać jeszcze przed południem. Póki co podstawiono dla nich beczkowóz.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę