Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Plaga pijanych kierowców

16 kierowców prowadzacych pod wpływem alkoholu zatrzymali minionej doby podlascy policjanci. Niepokojące jest to, że aż 5 z nich była bardzo pijana - mieli ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Rekordzista miał 3,6 promila.

W centrum Białegostoku "w godzinach szczytu" na ul. Włókienniczej policjanci zatrzymali BMW. Za kierownicą siedział zamroczony alkoholem 51-letni białostoczanin. Badanie alkomatem wykazało prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W Jeziorku koło Piątnicy policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali kierowcę nubiry. W tym przypadku urządzenie pomiarowe wykazało 3,2 promila alkoholu. W Sokółce funkcjonariusze złapali kierowca fiata punto, który miał 3,6 promila alkoholuw wydychanym powietrzu. Na ul. Dąbrowskiego w Białymstoku policjanci uniemożliwi dalszą jazdę 25-letniemu kierowcy łady. W jego przypadku badanie wskazało prawie 3,5 promila alkoholu. Wszystkim pijanym kierowcom policjanci zatrzymali prawo jazdy. Odpowiedzą za to przed sądem. Grozi im do 2 lat więzienia i utrata prawa jazdy nawet do 10 lat. W ubiegłym roku podlascy policjanci zatrzymali blisko 8 tys. pijanych kierowców. Spowodowali oni 132 wypadki drogowe. W tym roku policjanci zatrzymali już prawie 1,5 tys. pijanych kierowców.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę