Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Bezpłatne badania cytologiczne

Szpital Wojewódzki w Łomży zachęca panie do wykonywania w tym roku nieodpłatnych badań cytologicznych. Program jest przewidziany dla kobiet w wieku od 25 do 59 lat, ubezpieczonych w NFZ, które w ostatnich 3 latach nie miały wykonanego badania cytologicznego w ramach Programu Profilaktyki Raka Szyjki Macicy. Nie jest wymagane skierowanie.


Badania wykonywane są w Poradni Ginekologiczno- Połozniczej Szpitala Wojewódzkiego w Łomży od 10.00 do 14.00 przez cały tydzień, w środy od 10.00 do 18.00. Wcześniej jednak należy zarejestrować się telefonicznie pod numerem 473 33 61.
Na badanie panie powinny przyjść z aktualnym dowodem ubezpieczenia i numerem pesel.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę