Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

II Międzynarodowy kurs wokalny Master Class

Profesor Andre Orlowitz z Kopenhagi poprowadzi międzynarodowy kurs wokalny w Łomży. Po raz drugi organizuje go tutejszy Regionalny Ośrodek Kultury. Kurs odbędzie się w dniach 3-8 lipca 2006 r, a prof. Orlowitz będzie prowadził lekcje indywidualne - zajęcia emisyjne, interpretacyjne i ćwiczenia stylu wykonawczego - z każdym z uczestników kursu.

Andre Orlowitz zdobył międzynarodowe uznanie jako jeden z najwybitniejszych i najbardziej interesujących nauczycieli wokalnych (głosu) dzisiejszych czasów. Potwierdza to międzynarodowe zainteresowanie w goszczeniu Profesora oraz nadanie mu klasy mistrzowskiej (Master Class) przez wiodące akademie muzyczne, szkoły operowe i opery na świecie włączając w to: Juilliard School w Nowym Jorku, Królewską Akademię Muzyczną i Trinity College of Music w Londynie, The Finnish National Opera, Koln Musichochschule, The Opera Academies w Oslo i Goteborgu, Musashino Music Academy w Tokio, Melbourn University, Rubin Music Academy w Jerozolimie, Opery Narodowe w Rydze, Tallinie, Wilnie i Reykjaviku.
Jako śpiewak operowy Andre Orlowitz wykonywał partie major - barytonu w repertuarze włoskim na scenac Włoch, Niemiec, Francji, Danii, Szwecji, Polski, Portugalii i Irlandii.
Dał wiele recitali i koncertów jako solista z orkiestrą, włączając w to występy w telewizji i radio w Europie, Stanach Zjednoczonych, Australii, Tajwanie i Japonii.

Na zakończenie II Międzynarodowego kursu wokalnego Master Class przewidziano koncert pt. ,,Sztuka bell canto”, do którego wykonawców spośród uczestników kursu wskaże
prof. Orlowitz.

Osoby zainteresowane udziałem w kursie prosimy o kontakt w terminie do 15 maja 2006 r. z organizatorem w celu rezerwacji miejsc.

Master Class dla śpiewaków
Andre Orlowitz
3-8 lipca 2006 roku
Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4
18-400 Łomża
POLSKA


Opłata dla uczestników: 950 zł

Występując, uczestnicy mogą śpiewać arie i pieśni wg własnego wyboru.
Praca w tej klasie opiera się na wielu latach poszukiwań wśród technik wokalnych i stylu Bel Canto i ma do czynienia z następującymi tematami:
- technika wokalna stosowana w interpretacji i stylu Bel Canto,
- wolność, muzyczny i osobisty autorytet uzyskany (otrzymany) poprzez właściwą technikę (używania oddechu),
- jak uniknąć matowego, suchego i chrapliwego głosu spowodowanego złą emisją głosu.

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę