Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Podejrzany o pedofilię zatrzymany w Zambrowie

Zambrowscy policjanci zatrzymali około 30-letniego mieszkańca podejrzanego o pedofilię. Przestępca został ujawniony dzięki sieci monitoringu miasta. Uwagę policjanta obserwującego obraz przekazywany do centrali monitoringu przez kamery zwróciło dziwnego zachowanie mężczyzny, znajdującego się pod zadaszeniem ławki piłkarzy rezerwowych na stadionie miejskim w Zambrowie. Natychmiast skierowano w ten rejon patrol policji. Funkcjonariusze zastali mężczyznę w trakcie tzw. innych czynności seksualnych z 10-letnim chłopcem. Jak się okazało pedofilem jest 30-letni mieszkaniec Zambrowa. Został on zatrzymany do dyspozycji prokuratora.


To kolejny przypadek, kiedy monitoring miasta przyczynia się do ujawnienia przestępstwa. Ostatnio zaskoczenia nie krył inny mieszkaniec Zambrowa, który w miejscu publicznym awanturował się i wymachiwał przedmiotem przypominającym pistolet. Dosłownie w kilka minut potem funkcjonariusze zza poły płaszcza wyciągnęli mu ów przedmiot, jak się okazało – była to na szczęście atrapa pistoletu.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę