Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Ogrodnicza wiosna w Szepietowie

Największa w regionie impreza ogrodnicza odbywa się w Szepietowe. Wokół tamtejszego Ośrodka Doradztwa Rolniczego rozstawiło się ponad stu wystawców prezentujących sadzonki roślin ozdobnych i jagodowych, sprzęt i środki, użyteczne w ogrodzie a także rękodzieło ludowe. U jednego z wystawców można kupić 20 odmian winorośli gruntowej, u innych setki róż...

Róże pienne, parkowe, rabatowe, wielokwiatowe i miniaturowe w dużym wyborze przywieźli na XII Wiosenne Targi Ogrodnicze do Szepietowie szkółkarskie m.in. z Kostrzynia i Łaska. Ponad sto firm szkółkarskich z regionu i kraju oferuje sadzonki roślin ozdobnych i owocowych, krzewów i drzew. Poza tym są tu kwiaty na balkon i do ogródka, figury i ozdoby ogrodowe, altany, pergole, stoły, ławki ogrodowe i huśtawki, kostka brukowa, a także narzędzia ogrodnicze i urządzenia nawadniające.
Okres przed wielkanocny jest widoczny na licznych stoiskach twórców ludowych, którzy przywieźli malowane jajka, koszyczki na święconkę, i wiele innych pięknych przedmiotów.
Targom towarzyszą praktyczne pokazy i wykłady. Szczególnie ciekawie zapowiadają się wykłady Ireny Kaus na temat: „Dobór i pielęgnacja nasadzeń ozdobnych do ogrodów przydomowych” (sobota i niedziela godz. 10.30 - sala nr 4 WODR).

Targi potrwają dziś do 16.00, i zakończą się jutro.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę