Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Podlaski ambasador biznesu z Łomży?

Fergo Tex i Euro- Sped – Service to dwie firmy z Łomży, które zakwalifikowano do półfinału konkursu „Ambasador Biznesu - Podlasie 2004”. Konkurs po raz szósty organizowany jest przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego. W tym roku do rywalizacji zgłosiły się 54 przedsiębiorstwa – w ubiegłym roku było ich o 10 mniej.

Pierwsza faza rywalizacji, która pomyślnie przeszły Fargo Tex i Euro-Sped-Service polegała na analizie danych ankietowych dostarczonych przez przedsiębiorców. Na początku maja półfinaliści poddani zostaną ocenie niezależnych ekspertów z kilku dziedzin, m.in. finansów, zarządzania zasobami ludzkimi, marketingu i public relations.
Zwycięscy konkursu maja być wyłonieni 21., a nagrodzeni 29 maja. Główna nagroda konkursu to tytuł i statuetka: „Ambasador Biznesu – Podlasie 2004” oraz 15 000 zł.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę