Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Wojewoda przekazał salę koncertową Łomży

Jak dowiedziało się Radio Nadzieja wojewoda podlaski podjął decyzję o przekazaniu miastu Łomża sali koncertowej mieszczącej się w byłym urzędzie wojewódzkim przy ul. Nowej. Władze miasta rozpoczną wkrótce techniczną adaptację sali, oraz ruszą także procedury podziału geodezyjnego, zapowiedział prezydent Łomży Jerzy Brzeziński.

To bardzo dobra wiadomość – tak skomentował decyzję wojewody Jan Miłosz Zarzycki - dyrektor Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej, To właśnie orkiestra najczęściej korzysta z sal w urzędzie podczas swoich koncertów.

Jak zapowiada prezydent miasta sala będzie wielofunkcyjna. Zostanie przebudowana, odremontowana i wyposażona w nowoczesne media. Docelowo oprócz koncertów i imprez odbywać się tam będą szkolenia i konferencje.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę