Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Aktywizacja zawodowa

14 Powiatowych Urzędów Pracy z województwa podlaskiego otrzymało 10 mln zl na walkę z bezrobociem. Pieniądze w zdecydowanej większości pochodzą z Europejskiego Funduszu Społecznego. Pieniądze mają być wykorzystywane na aktywne formy przeciwdziałaniu bezrobociu czyli na szkolenia zawodowe i dofinansowanie miejsc pracy nawet przez sześć miesięcy.


W Wysokiem Mazowieckiem pieniądze z EFS będą przeznaczone dla bezrobotnej młodzież, W tutejszym powiecie liczba osób bezrobotnych do 24 roku życia stanowi ok. 40 procent bezrobotnych, a na ich aktywizację urząd otrzymał 137 tys. Złotych.
W Zambrowie na aktywizację zawodową młodzieży i dorosłych będzie w sumie 233 tysiące złotych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę