Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zarząd PO bez Sroczyńskiego

Wiceprezydent Łomży Marcin Sroczyński nie wszedł do zarządu łomżyńskiej Platformy Obywatelskiej. Niedawny kandydat na szefa lokalnych struktur Platformy nie chciał być w nowych władzach PO. W środę rada powiatowa partii wybrała nowy - 15-osobowy zarząd łomżyńskiej Platformy Obywatelskiej.

Szefem łomżyńskiej Platformy od niemal dwóch tygodni jest Maciej Borysewicz. Teraz wybrano ciało, które będzie razem z nim decydowało w najważniejszych sprawach z jakimi łomżyńskiej PO przyjdzie się zmierzyć. Nowymi wiceprzewodniczącymi partii zostali Zenon Malinowski, Krzysztof Cieśliński i Grzegorz Chodnikiewicz, sekretarzem - Hanna Waniewska, a skarbnikiem Czesław Rybicki. W gremium tym znaleźli się także m.in. prezydent Łomży Jerzy Brzeziński, Słwomi Zgrzywa i Jacek Piorunek.
Jak podkreśla Sławomir Zgrzywa „łomżyńską Platformę udało się zjednoczyć”. W składzie nowej rady powiatowej i nowego zarządu są przedstawiciele wszystkich kół partii działających na terenie Łomży i powiatu łomżyńskiego.

Dodajmy, że Platforma podaje, że ma w Łomży i powiecie łomżyńskim około 70 członków. W radzie powiatowej znalazło się 34 z nich, a w zarządzie 15 – czyli niemal co czwarty członek jednego z pięciu działających tu kół PO.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę