Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Fiskus testuje „Urzędomat”

Specjalny Urzędomat do przyjmowania rozliczeń podatkowych testuje łomżyński Urząd Skarbowy. Codziennie z jego możliwości korzysta kilkadziesiąt osób. Podatnicy mogą tu bezobsługowo złożyć zwoje zeznania. Nowe stanowisko do przyjmowania rozliczeń jest o tyle ważne, że zbliża się koniec okresu rozliczeniowego z podatku dochodowego za ubiegły rok a co za tym idzie w urzędzie można spodziewać się kolejek.

Naczelnik łomżyńskiego urzędu skarbowego, Edward Matejkowski przyznaje, że brakuje jeszcze ok 12 tys rozliczeń. Obliczając to na poszczególne dni pracy urzędu, przed okienka urzędników fiskusa codziennie powinno stawić się ok 700 osób. Do końca kwietnia urzedomat ma pomóc w rozładowaniu kolejek. Jego popularność rośnie tym bardziej, że jest stosunkowo łatwy w obsłudze

Naczelnik nie wyklucza, że w tym roku zeznanie będziemy mogli złożyć każdej porze, nawet w nocy. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, budynek urzędu przy ul. Polowej w Łomży zostanie przygotowany tak, by urządzenie pracowało 24h/dobę.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę