Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
BIP

Marzena Banach uczennica ZSE i O nr 6 w Łomży - najlepszym sportowcem Łomży 2006

W tygodniku „Kontakty” z dnia 26.03.2006r. mogliśmy przeczytać artykuł „Laury rozdane” „…ogłoszono laureatów pierwszej edycji nagrody prezydenta Łomży „Łomżyński laur sportowy”. Nagroda promuje wybitne osiągnięcia ludzi łomżyńskiego sportu. Kandydatów zgłosiły, zgodnie z regulaminem, kluby i stowarzyszenia sportowe, redakcje prasowe, radiowe, telewizyjne i internetowe. O wyłonieniu zwycięzców zdecydowało siedmioosobowe jury pod przewodnictwem wiceprezydenta Krzysztofa Choińskiego.

W kategorii sportowiec roku 2005 zwyciężyli lekkoatletka Marzena Banach i piłkarz Rafał Boguski. Marzena Banach, zawodniczka klubu Narew Łomża, uczennica ZSE i Onr 6 w Łomży, pochodzi z Nowej Rudy w gminie Turośl. Jest halową mistrzynią Polski juniorów młodszych w skoku w dal. Trzykrotnie była mistrzynią Polski młodziczek, uczestniczką mistrzostw świata juniorów w Marakeszu z rekordem Polski juniorów młodszych 6,01m. Od października 2005 roku jest członkiem kadry narodowej w skoku w dal….” Serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i rozsławiania imienia naszej szkoły w Polsce i na świecie.
Aneta Wiktorzak
śr, 05 kwietnia 2006 10:58
Data ostatniej edycji: śr, 30 marca 2011 12:27:28

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę