Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Salonik Pani Hani będzie bogatszy i większy

Salonik Hanki Bielickiej znajdujący się w Centrum Katolickim im. Jana Pawła II przy parafii Krzyża Świętego w Łomży zyska kolejne rzeczy jakie pozostały rodzinie po zmarłej w marcu aktorce. W czerwcu ubiegłego roku wywodząca się z Łomży Hanka Bielicka otworzyła swój łomżyński salonik, a dziś odwiedzili go jej spadkobiercy. Obiecali przekazać kolejne pamiątki, a ks Andrzej Godlewski proboszcz parafii zdeklarował gotowość wydzielenia kolejnego pomieszczenia, w którym te pamiątki mogłyby być prezentowane.

„Chciałam zobaczyć Salonik Hanki Bielickiej, aby móc ocenić co jeszcze mogę ofiarować Łomży z rzeczy, które po niej zostały” – tak Radiu Nadzieja mówiła Barbara Wudarska, bratanica Hanki Bielickiej, która dziś odwiedziła salonik. Spadkobierczyni artystki postanowiła uzupełnić kolekcję sukien, kapeluszy i bibelotów w łomżyńskim saloniku pani Hanki. „Będzie tu jeszcze kilka strojów teatralnych z kapeluszami, biżuteria i może lampa – obiecała Barbara Wudarska..

Przypomnijmy, że salonik Hanki Bielickiej powstał przed rokiem. Otworzyła go sama artystka mówiąc „Chciałam bardzo, żeby Łomży coś po mnie pozostało”.

zobacz: Salonik Hanki Bielickiej w Łomży
210407125521.jpg
Pokrewne (tag): hanka bielicka

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę