Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Kilometrowe korki w Piątnicy

Ponad godzinę trzeba było czekać w poniedziałkowy wieczór aby wjechać od strony Wizny do Piątnicy. W związku z remontem skrzyżowania ulic Jedwabieńskiej z Włościańską i Szkolną stworzył się tu gigantyczny – ciągnący się grubo ponad kilometr korek. Remont skrzyżowania rozpoczął się wczoraj i potrwa pięć miesięcy.

Na remontowanym skrzyżowaniu łączą się droga krajowa nr 64 Piątnica – Jeżewo z drogą powiatową Nr 371 Piątnica – Drozdowo. O ile do Drozdowa można dojechać omijając remontowane skrzyżowanie jadąc przez Łomżę nowym mostem, to dla kierowców jadących w kierunku na Jeżewo praktycznie objazdu nie ma. Dlatego w Piatnicy z ruchu wyłączono tylko jeden pas jezdni, a ruch odbywa się wahadłowo. To powoduje, że znacznie ograniczeno przepustowości skrzyżowania i praktycznie cały czas tworzą się tu korki.

Wczoraj wieczorem właściciele samochodów osobowych próbowali korek omijać jadąc drogą przez forty, ale niektórym ten przejazd się nie powiódł. Pocarska droga forteczna prowadząca przez Fort I dziś jest przystosowana przede wszystkim do jazdy tędy ciagnikami rolniczymi i samochodami terenowymi. Błoto, miejscami kilkudziesięciocentymetrowe koleiny i doły sprawiały, że niektórzy kierowcy wycofywali się w połowie „skrótu”.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę