Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Tenisowa parafiada

Główne zdjęcie
fot. www.pozts.strefa.pl

256 zawodników i zawodniczek w tym księża i nauczyciele wzięło udział w II Parafiadzie Diecezji Łomżyńskiej w Tenisie Stołowym pod hasłem "Pamięci umiłowanego Ojca Świętego Sługi Bożego Jana Pawła II syna polskiej ziemii". Pomysłodawcą i głównym organizatorem zawodów był ksiądz Andrzej Godlewski proboszcz parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży.

fot. www.pozts.strefa.pl
fot. www.pozts.strefa.pl
Zawody rozegrano w sobotę 1 kwietnia w hali sportowej SP nr 9 w Łomży. Oprócz tenisistów z woj. podlaskiego w parafiadzie wzięła udział duża grupa tenisistów z woj. Mazowieckiego. Wśród przybyłych na turniej gości był także biskup pomocniczy Tadeusz Bronakowski, który wspominając zamiłowanie Jana Pawła II do sportu zachęcał do aktywnego spędzania wolnego czasu.
Po trwających kilka godzin zmaganiach każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy dyplom a zwycięzcy medale i nagrody rzeczowe.
Zwycięzcami w kategorii szkół podstawowych zostali Edyta Szabłowska ze szkoły nr 9 i Bartosz Niemyjski z Nowych Piekut, wśród gimnazjalistów – Monika Narolewska z gimnazjum nr i Karol Kunicki z Tykocina, najlepszym ministrantem diecezji został Łukasz Jastrzębski z Czerwina a w kategorii księży i nauczycieli zwyciężył Tomasz Kućmirowski z Czyżewa.
Ksiądz Andrzej Godlewski zapewnił, że parafiada będzie kontynuowana w latach następnych na przełomie marca i kwietnia.

Komplet wyników i zdjęcia na stronie www.pozts.strefa.pl
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę