Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wandale na stadionie ŁKS

W nocy z soboty na niedzielę lub w sobotę wieczorem nieznani sprawcy wtargnęli na łomżyński stadion. Jak podaje klub na oficjalnej stronie internetowej wandale zniszczyli plansze znajdujące się na tyle trybuny głównej oraz powyrywali, połamali oraz wyrzucili na płytę boiska foteliki z trybuny głównej. - "Nieznani sprawcy w miejscu zerwanych plansz pozostawili napisy: "Jagiellonia", "Jaga"..."

Łomżyńska Policja wszczęła już dochodzenie oraz wzięła pod specjalny nadzór Łomżyński Stadion. ŁKS w wyniku zniszczeń poniósł straty, wstępnie oszacowane na ok. 2000 zł.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę