Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Tablica ku pamięci dr Ewy Iwanowskiej

W łomżyńskim szpitalu została odsłonięta tablica upamiętniająca dr Ewę Iwanowską. Założycielka i pierwsza ordynator oddziału rehabilitacji szpitala zmarła 2 lata temu na nowotwór. Miała 48 lat. O tym, że z rakiem trzeba walczyć, mówiła głośno zwłaszcza od 1993 roku. Wtedy założyła w Łomży Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym.


Przez 7 lat kierowała organizacją. Była twórczynią i współredaktorką Biuletynu Informacyjnego – bezpłatnego kwartalnika wydawanego przez Stowarzyszenie Amazonek. Zainicjowała cykliczne akcje profilaktyki chorób nowotworowych – „Październik miesiącem szansy – zdążyć przed rakiem” oraz „Czerwcowe Dni Walki z Rakiem”. Za ofiarną pracę społeczną na rzecz ochrony zdrowia została odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi. Tablicę pamiątkową ku pamięci dr Iwanowskiej w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży poświęcił opiekun duchowy Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym, ks. Andrzej Godlewski. Na uroczystości obecna była mama ś.p. Ewy Iwanowskiej.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę