Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

POwybierali

Łomżyńskiej Platformie Obywatelskiej, tydzień później niż zakładano, udało się wyłonić radę powiatową. W niedzielę po południu – po tygodniowej przerwie w obradach - delegaci wybrali 26 jej członków. Wraz z tzw. funkcyjnymi liczy ona 34 osoby, czyli niemal połowę składu osobowego wszystkich łomżyńskich kół partii. Jak podkreśla Sławomir Zgrzywa jeden z lokalnych liderów formacji „łomżyńską Platformę udało się zjednoczyć”.

Przypomnijmy wyborów władz – przewodniczącego i rady powiatowej - członkowie łomżyńskich kół Platformy Obywatelskiej mieli dokonać w sobotę 26 marca. Wówczas udało się jednak wybrać tylko przewodniczącego Macieja Borysewicza, po czym część osób wyszła z sali tym samym doprowadzając do przerwania obrad. Wznowiono je w niedzielę, po wcześniejszych uzgodnieniach co do składu nowej rady powiatowej. Jak podkreśla Sławomir Zgrzywa, którzy przewodniczył obradom działaczy Platformy, w skład nowej rady powiatowej weszli przedstawiciele wszystkich kół partii działających na terenie Łomży i powiatu łomżyńskiego. Zgrzywa dodaje, że „łomżyńską Platformę udało się zjednoczyć” przy czy zauważ, że teraz trzeba poczekać na owoce tego zjednoczenia. Pierwszą ku temu okazją będą wybory partyjnego zarządu powiatu. Ma tego dokonać nowa rada powiatowa w najbliższą środę.
Przebiegowi niedzielnej - drugiej części zjazdy łomżyńskiej PO – przyglądał się przewodniczący regionu Józef Klim.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę