Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Rafał Boguski: Otworzyła się szansa

Główne zdjęcie
Rfał Boguski
fot. wisla.krakow.pl

Łomżanin Rafał Boguski w sobotę po raz pierwszy zagrał w pierwszoligowym meczu. Boguski zmienił Pawła Brożka w 85 min. spotkania Wisła Kraków - Polonia Warszawa. Wiślacy wygrali 2 : 0. Dzień wcześniej, w grze kontrolnej Wisły, Boguski zdobył 3 bramki, a jego jedenastka wygrała 4 : 0.

Rafał Boguski - to 22-letni napastnik - wychowanek łomżyńskiego ŁKS-u. Jeszcze jesienią wychodził na boiska trzeciej ligi w biało-czerwonych brawach Łomży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę