Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

3 kandydatów do fotela burmistrza Jedwabnego

Trzech kandydatów rywalizować będzie o fotel burmistrza Jedwabnego w przyspieszonych wyborach ogłoszonych przez prezesa rady ministrów. Są to te same osoby, które już raz zgłosiły chęć startowania w wyborach w pierwszym terminie - 5.marca. Premier odwołał wóczas własne rozporządzenie uznając, że o tym czy przeprowadzić wybory powinna rozstrzygnąć rada miasta i gminy.


Na listach do głosowania wyborcy znajdą nazwiska - dotychczasowego burmistrza Michała Chajewskiego, który utracił to stanowisko po uprawomocnieniu się wyroku sądu za jazdę po pijanemu; Krzysztofa Moenke-nauczyciela, którego Michał Chajewski odwołał ze stanowiska dyrektora gimnazjum i przedsiębiorcy - Marka Zabielskiego. Termin zgłaszania kandydatur upłynął o północy, przyspieszone wybory burmistrza Jedwabnego przeprowadzone zostaną 23.kwietnia.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę