Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Dziś kończy się mleczny rok kwotowy

Przyznany Polsce przez Unię Europejską limit produkcji mleka został przekroczony. Od kilku miesięcy coraz więcej rolników za dostarczane do mleczarni mleko płacić zaliczki na poczet przyszłej kary. Obecnie za każdy litr mleka ponad limit rolnik ma potrącane po 20 groszy. Łącznie uzbierało się już kilkadziesiąt milionów złotych. Ale to za mało. Prognozy mówią, że producenci mleka będą musieli jeszcze dopłacić około 35 groszy.

Według szacunków specjalistów producenci mleka z województwa podlaskiego będą musieli zapłacić UE w sumie co najmniej 25 milionów złotych kary.
Po 1. kwietnia zaczyna się nowy rok kwotowy i rolnicy będą mogli starać się o bezpłatny dodatkowy limit z tzw. rezerwy restrukturyzacyjnej. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę