Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomżyńscy policjanci odnaleźli samochód skradziony w Niemczech

Dzięki współpracy z Interpolem policjanci z Łomży odnaleźli skradziony w Niemczech samochód. Auto pochodziło z jednej z wypożyczalni samochodów w Dortmundzie. Wynajął je w poniedziałek 41-letni Polak mieszkający w Niemczech. Dostawczego mercedesa wraz z przyczepą miał zwrócić po kilku godzinach. W umowie było zastrzeżenie, że auto nie może opuścić niemieckich granic. Kiedy kierowca nie odstawił samochodu o ustalonej porze właściciele wypożyczalni zawiadomili policję.

Dzięki współpracy z Interpolem informacje o kradzieży szybko dotarły do Polski. Okazało się, że skradziony Mercedes odnaleźli policjanci z Łomży. Auto było zaparkowane w podłomżyńskim Miastkowie. Zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy byli w środku pojazdu, jednak nie było wśród nich złodzieja samochodu. Zatrzymani są teraz przesłuchiwani.
200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę