Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Saloon dla mas

W Łomży jest potrzeba uruchomienia prawdziwego salonu gier na automatach uznali miejscy radni. W środę zaledwie przy jednym głosie przeciwnym Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała wniosek firmy z podkrakowskiego Zabierzowa, która stara się o ministerialną zgodę na uruchomienie salonu gier na parterze budynku przy ul. Stary Rynek 3 w Łomży.

Salon gier na automatach w Łomży chce uruchomić firma Filmotechnika. To jedna z większych tego typu spółek w kraju. Ma już 19 ośrodków gier w takich miastach jak Warszawa, Poznań, Kraków, Olsztyn i Białystok kontrolując jednocześnie około 11% krajowego rynku gier na automatach.
Aby Ministerstwo Spraw Wewnetrznych i Administracji – nadzorujące polski hazard – wydało na to zgodę koniecznym jest przedstawienie pozytywnej opinii rady gminy właściwej dla miejsca w którym będzie działał salon. W Łomży z tym nie było problemów. Przeciwko wpuszczaniu do miasta hazardu głośno protestował tylko radny Jerzy Brodziuk...
Pozostałych radnych przekonały argumenty Filmotechniki, że tego typu działalność „w żadnym wypadku nie jest uciążliwa dla sąsiedztwa” i że rozpoczęcie działalności salonu gier w Łomży spowoduje utworzenie od kilku do kilkunastu nowych miejsc pracy”.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę