Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomżyczka wylała

Kilka ciepłych dni wystarczyło aby Łomżyczka zamieniła się w szeroką rzekę. Wody za zwyczaj niewielkiej rzeczki przepływającej przez Łomżę ponownie nie zmieściły się w korycie. Łomżyczka wylała tradycyjnie w okolicach mostu w ciągu Alei Piłsudskiego. Zagrożonych podtopieniem jest tu kilka posesji. rankiem kilkadziesiąt centymetrów wody już było na działce należącej do firmy Terrazyt...

Wody przybywa praktycznie wszędzie. W rwące potoki zamieniają się strumyki i rowy melioracyjne. Wiele z nich podobnie jak Łomżyczka w Łomży nie mieści się w korytach. Tylko minionej doby łomżyńscy strażacy do podtopień wzywani byli ośmiokrotnie.

Szybko podnoszą się także poziomy wód dużych rzek. Tylko w poniedziałek poziom Narwi w Łomży wzrósł o 18 cm, w Stręgowej Górze o niemal pół metra.

Fotografie z godz. 8.30
210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę