Zderzenie aut pod szpitalem
Na wysokości wyjazdu ze szpitala na Al. Piłsudskiego, zderzyły się dwa auta. Jedna osoba trafiła na badania do szpitala.
Do zdarzenia doszło po godzinie 11. na dordze wyjazdowej spod szpitala. Ze wstepnych nieoficjalnych informacji wynika, że bmw wyjeżdżające do Al. Piłsudskiego nie ustapiło pierwszeństwa i uderzyło w bok opla. W wyniku zderzenia opel zniszczył znak drogowy i wylądował na pasie zieleni.
Pojazdami podróżowały łącznie cztery osoby. Jedna z nich, kobieta w ciąży, trafiła do szpitala na badania.



