Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wody coraz więcej, ale na razie bez alarmu

Wiosna choć spóźniona spowodowała gwałtowne topnienie śniegu. Dodatnie temperatury powietrza zarówno w dzień jak i nocą powodują, że do strumyków i rzek spływa coraz więcej wody. Mimo to meteorolodzy uspokajają na razie nie ma zagrożenia powodziowego w regionie. Stan wody wszystkich rzek regionu Narwi, Biebrzy i Pisy układają się w strefie wody średniej i niskiej.

Jedynie na Biebrzy w okolicach Burzyna wody jest nieco więcej, ale i tu do osiągnięcia stanu ostrzegawczego brakuje jeszcze grubo ponad metr. Niemniej jak podkreślają meteorolodzy w kolejnych dniach wystąpią wzrosty stanów wód we wszystkich rzekach regionu. W poniedziałek rano stan Narwi w Łomży wyniósł 188 cm i był o 7 cm wyższy niż w niedzielę.


210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę