Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Manewry w Nowym Młynie

24 Manewry Taktyczno - Obronne

W dniu 02.10.2005r na zaproszenie Harcerzy przedstawiciele GRH „SGO Narew” udali się ad Nowego Młyna pod Łomżą gdzie kończyły się 24. Manewry Techniczno-Obronnym, gdzie drużyny harcerskie, grupy survivalowe, klasy szkolne, militarystów i wszystkich, którzy zainteresowani są sportami obronnymi sprawdzali swoje możliwości. Uczestnikom manewrów pokazaliśmy sprzęt i wyposażenie żołnierzy polskich i niemieckich z okresu II Wojny Światowej, opowiedzieliśmy o naszych zainteresowaniach oraz czym się zajmuje grupa. Nasz wizyta wzbudziła bardzo duże zainteresowanie ze strony uczestników baraży.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę