Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 16 czerwca 2021 napisz DONOS@

BZURA 2005

Rekonstrukcja bitwy nad Bzurą z września 1939r

Tydzień po „Nowogrodzie” 19.09.2005r udaliśmy się na największą polską bitwę rekonstrukcyjną na „Bzurę”. Uczestniczyło w niej kilka pojazdów – wozów bojowych, samochodów, motocykli, dział oraz blisko 300 rekonstruktorów wojsk obu stron konfliktu w tym piechurzy i kawaleria Polska, Słowacy ze swoją „Tatrą”, smaczkiem niejako były dwie polskie tankietki TKS w tym jedna na chodzie – jedyna taka na świecie. Część z nas uczestniczyła w inscenizacji a część postanowiła obejrzeć to wydarzenia oczami widza, zobaczyć, co i jak się robi na „wielkiej bitwie” by można było zapożyczyć część elementów do kolejnej inscenizacji w Nowogrodzie. Poniżej krótka fotorelacja z imprezy.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę