poniedziałek, 19 sierpnia 2019 napisz DONOS@

"ZMARTWYCHWSTAŁ I JEST WŚRÓD NAS"

Uczestnicy, kadra i kierownik warsztatu terapii zajęciowej zapraszają na spektakl przygotowany na okoliczność Świąt Wielkiej Nocy zatytułowany "Zmartwychwstał i jest wśród nas". Przedstawienie powstało w ramach zajęć teatralnych a wykonawcami są osoby niepełnosprawne. Przedstawienie odbędzie się w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy - w dniu 11.04.2006 - godz. 11.30 -spotkanie integracyjne dla podopiecznych placówek specjalnych i uczniów szkół - w dniu 12.04.2006 - godz. 17.00 - spotkanie integracyjne dla mieszkańców Piątnicy i wszystkich zainteresowanych. SERDECZNIE ZAPRASZAMY. Zachęcamy również do wsparcia naszej organizacji poprzez zakup cegiełek-ozdób na świąteczny stół wykonanych przez uczestników warsztatów.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę