Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
źródło: www.radio.bialystok.pl

Przyleciał pierwszy bocian

Pierwszy w tym roku bocian przyleciał w okolice Łomży. Podobnie jak w poprzednich latach jest to ptak mieszkający w gospodarstwie Ewy i Marka Mieczkowskich w podłomżyńskim Kalinowie. W stosunku do ubiegłych lat w tym roku bocian zjawił się około 10 dni później i dopiero po wylądowaniu w gnieździe na stodole klekotem poinformował gospodarzy o przylocie.

Jak zapewnia Marek Mieczkowski był czysty i suchy a to zapowiada ciepłe i słoneczne lato. Za około półtora tygodnia, jak oceniają gospodarze do ich zabudowań przyleci także partnerka ich bociana.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę