Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Grajewo Wiosna - 2006

Grupa Rekonstruckji Historycznej "SGO Narew" - "Bitwa o Grajewo"

W dniu 25.03.2005r. w Grajewie odbył się Wiosenny Piknik Strzelecki na którym poza konkursami „celnego oka” odbyła się rekonstrukcja „walk z ostatnimi oddziałami wojsk polskich wojny obronnej z września 1939r pod kryptonimem – Bitwa o Grajewo” przy udziale Grupy Rekonstrukcji Historycznej „SGO Narew” z Łomży i „9 Pułku Strzelców Konnych – Polski Wrzesień” z Grajewa. Jest to już kolejna impreza po „Obronie Nowogrodu z 11.09.2005r” i „Bzura 2005” w której udział biorą obie grupy. Całość zakończyła się ogólnym „pojednaniem” i oczywiście wojskową grochówką. Zwycięzcom strzelania wręczono nagrody rzeczowe, dyplomy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy. Więcej informacji o GRH „SGO Narew” na wciąż aktualizowanej – nowej stronie naszej grupy
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę