Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Zaczynamy porażką

W pierwszym meczu po zimowej przerwie ŁKS Browar Łomża przegrał na własnym stadionie z rezerwami Legii Warszawa 1: 2. Pierwszą bramkę legioniści zdobyli już w 3 minucie po strzale Jakuba Polniaka. Szybka utrata gola rozbiła zespół łomżyński, a Legia zyskała przewagę w polu. W 11 minucie przed szansą wyrównania stanął Rafał Bałecki, niestety po odbiciu piłki od bramkarza Legię uratował jeden z obrońców.

Po 20 minutach względnej przewagi Legii, ŁKS zaczął częściej zagrażać bramce gości. Niestety ataki te były nieskuteczne. W 24 minucie ładną bramką z przerzutki popisał się Mirko Poledica. Było 0:2 dla gości. Doskonałą sytuację miał także Paweł Galiński, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, główką przerzucił piłkę nad poprzeczką. W 38 minucie po podaniu Mariusza Marczaka Rafał Bałecki strzela w kierunku bramki gości, bramkarz jednak broni, dobitka Rafała i piłka ląduje w siatce gości, jest 1 do 2. W drugiej połowie gra była wyrównana, zarówno jeden zespół jak i drugi stwarzali sytuacje podbramkowe. Na pochwałę zasługuje Kamil Ulman, który kilka razy popisywał się świetnymi interwencjami i uchronił zespół przed większą porażką. W 60 minucie obrońca Legii ratuje zespół, wybijając piłkę głową z linii bramkowej.

Mecz był zacięty i obfitował w żółte kartki. Mimo, że ŁKS przegrał zawodnicy pokazali wolę walki. Poza pierwszymi 25 minutami przewagi Legii, w pozostałej części oba zespoły toczyły wyrównany pojedynek, a w końcówce meczu ŁKS przeważał. ŁKSowi brakowało szczęścia i celności zarówno w strzałach na bramkę jaki i podaniach pomiędzy zawodnikami. Senność zimowa jeszcze nie opuścia zespołu.

W przerwie meczu Kamil Ulman odebrał nagrodę: Bezcenny Piłkarz ŁKS Browar Łomża za jesień 2005r. Wybrany został przez uczestników zabawy eŁKSówka, kóra ma miejsce na naszym portalu 4lomza.pl. Jak powiedział Artur Piasecki wręczając nagrodę, jest jedynym z Białegostoku co broni Łomży. Gratulujemy.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: strzał na gool
Foto: Kami Ulman bohater meczu
Foto:
Foto: Bezcenny Piłkarz ŁKS Browar Łomża za jesień 2005r. <br />
Kamil Ulman
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Kami Ulman bohater meczu
Foto:
Foto:
Foto: Kami Ulman bohater meczu
Foto: Kami Ulman bohater meczu

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę