Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Łomżyńskie Targi Twórczości Artystycznej

Kilkudziesięciu twórców ludowych oraz miłośników sztuki z Łomży i regionu zaprezentuje w niedzielę swoje prace w budynku Regionalnego Ośrodka Kultury przy ul. Małachowskiego. To już trzecia edycja Łomżyńskich Targów Twórczości Artystycznej. Wszystko co tu można zobaczyć, można też kupić.

Pomysł na zorganizowanie targów zrodził się, gdy Regionalny Ośrodek Kultury rozpoczął przygotowania do uruchomienia Wirtualnej Galerii Twórczości Amatorskiej. Na stronie internetowej
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę